Mine Craft

Opis forum


#1 2011-10-01 19:14:59

Pepe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 15
Punktów :   

Podanie graczy

Myślę, że jest to dobre miejsce by wymienić spostrzeżenia co do podań innych graczy którzy chcą z nami grać. Wielu z nas pewnie grało na niejednym serwerze i a nuż znamy kogoś kto w pewien sposób się nam nie spodobał, lub słyszeliśmy o kimś kto coś tam zrobił. Powinniśmy o tym mówić i razem podejmować decyzję co do przyjęcia takich i innych graczy.
Zasadnicze pytanie ile slotów ma serw.

Podoba mi się podanie rives77, sam fakt że ma 25 lat już może go kwalifikować do przyjęcia. Osobiście wiek dla mnie takiej różnicy nie robi ale jak słyszę że ktoś o pół mojego życia młodszy ode mnie mówi że już tyyyyle zrobił... to mam dość. Dlaczego o tym piszę? , bo tak się składa że znam chłopaka który ma 15 lat  lecz jest z goła inny od przyjętych standardów dzieci NEO, i de facto to mój siostrzeniec z którym grałem już na nie jednym serwie. Niestety nie ma on konta premium ale ręczę za niego. Proszę was o przedyskutowanie tego i wypowiedzenie w tej sprawie, on niedługo złoży podanie a ja jeszcze osobiście przeprowadzę z nim rozmowę na temat bardziej namacalny (5zł).

Offline

 

#2 2011-10-01 19:33:13

 Magiiczny

Administrator

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 40
Punktów :   

Re: Podanie graczy

Wydaje mi sie że powinien złożyc podanie i tam u niego w wątku przedyskutujemy to ja osobiscie jestem negatywnie dość nastawiony z uwagi na to że na serv srednia wieku to 20/22 lata a 14 lat to troszke mało ale ja nie mam rpaw by decydować o tym tak wiec niech napisze podanie i zobaczymy co reszta zadecyduje
ps. watek przenioslem


Dyscyplina - najwyższa cnota człowieka wolnego.
d'Annunzio

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ohayo-nostale.pun.pl www.fizjouj.pun.pl www.garyoldmania.pun.pl www.pracawniemczech.pun.pl www.kanciaste.pun.pl